Jak to vlastně vzniklo

Projekt L@večky se zrodil v hlavě kováře z Bubovic. Chtěl vlastníma rukama vytvořit něco neobyčejného. Originální kované lavičky s konkrétním tématem, inspirací, myšlenkou. Lavičky….. s něčím navíc. Aby sloužily nejen pro potěchu oka a k odpočinku, ale byly lákavé i pro mladší generaci. A nebo prostě pro všechny z nás, kteří máme rádi (využíváme) moderní technologie (internet, sociální sítě, chat, online hry…). Odtud i název…. kovaná lavička + love (láska) + @ (moderní technologie) = L@večka. L@večka, na které se přes internet ve svém mobilu můžete připojit k internetu. Přes QR kód se přihlásit do systému L@večky. Prostřednictvím chatu komunikovat s lidmi na ostatních L@večkách, třeba na druhém konci republiky. Zahrát si s nimi on-line hru nebo se zúčastnit nějaké soutěže či výzvy. Svým nápadem by chtěl inspirovat další nadšence pro unikátní pro projekty. Rozjet ho a dostat kované L@večky do různých koutů naší země.

O projektu

V současné době rozjíždíme STARTOVACÍ PROJEKT. Ten zahrnuje výrobu a instalaci 2 kovaných L@veček. Ty budou umístěny ve Středočeském kraji, obci Bubovice a městě Březnice. Termín realizace: květen 2015! Sháníme prostředky na realizaci. Jednáme s úřady, oslovujeme firmy, a když nás podpoříte i vy, tak se to určitě podaří!

Ve druhé fázi chceme rozšířit L@VEČKY DO DALŠÍCH REGIONŮ.

Pokud se najdou další nadšenci, kteří by chtěli L@večku ve svém městě či obci a pokud nás podpoří obce a sponzoři, nic nebrání tomu, aby se síť L@veček rozšiřovala dál. Máme to v plánu! Do budoucna bychom rádi přidali L@večkám i další funkce a nabídli více služeb spojených se systémem L@vecky.eu, aby bylo možné využít plný potenciál možností, které se nabízejí.